Pomagam klientom znaleźć rozwiązania technologiczne dopasowane do ich indywidualnych potrzeb lub buduję je dla nich. Czasami też modernizuję te, z których do tej pory korzystali, tak aby odpowiadały ich obecnym oczekiwaniom.

Na pewno są lepsi ode mnie programiści, jak również elektronicy. Są lepsi projektanci i konstruktorzy maszyn, automatyki domowej i przemysłowej. Znają lepiej napędy elektryczne oraz hydrauliczne (siłowe) i pneumatyczne. Szybciej kodują mikrokontrolery i znają się lepiej na komunikacji i protokołach transmisji zarówno tych “domowych” jak i przemysłowych. Obsługują biegle systemy Windows oraz Linux. Znają lepiej oprogramowanie Autodesku:  Inventor i AutoCAD ( Mechanical jak i Electrical).

Tylko czy będzie to jedna osoba? Taka która zna te wszystkie zagadnienia i to zarówno z teorii jak i z praktyki? Która posiłkując się tą wiedzą potrafi zastosować odpowiednie rozwiązanie oraz je wykonać.

Cały czas się kształcę i szukam niszowych, niekoniecznie komercyjnych rozwiązań. A to w wydatny sposób zmniejsza koszty projektów.

Jeśli masz jakiś problem powyższej natury a nie możesz znaleźć jego komercyjnych rozwiązań lub koszty nie pozwalają na ich wdrożenie, zapraszam do kontaktu

Aleksander Data
olek@olekdata.pl